ČO POTREBUJETE NA CVIČENIE

DSC_9971- Ako sa obliecť: na cvičenie je vhodné pohodlné - športové oblečenie pre dieťa aj sprievodnú osobu, ktoré vám nebráni v pohybe pri cvičení. Nevhodné je oblečenie z pevných nepoddajných materiálov (rifle, menžestráky a pod.) Odporúčame legíny, tepláčiky, pančušky a pod.

- Obuv pre deti: cvičky, sandálky, papučky, tenisky - jedine s dostatočne mäkkou podrážkou, protišmykové ponožky, možnosť vyzutia na boso. Menšie detičky - ponožky s protišmykovou úpravou, capačky, ponožko-papučky a pod.

- Cvičenia Mini: pri cvičení s dieťatkom sa zapotíte. Počítajte s tým, že budeme pracovať na zemi, v stoji, v ľahu. Príďte v pohodlnom, skôr športovom oblečení. Máte možnosť prezliecť sa priamo na mieste cvičenia. Pre bábätko nič špeciálne nepotrebujete. Ak chcete, môžte si priniesť vlastnú látkovú plienku, ale na prevádzkach ich máme k dispozícii. Nakojiť / nakŕmiť môžte bábätko aj počas cvičenia.

- Pitný režim: nezabudnite priniesť so sebou vodičku pre deti.

- Drobné občerstvenie je dostupné v kaviarničkach príslušných centier.

- Odporúčame hlavne pri nových Balansákoch prísť o ca 10 min. skôr, aby sa stihli detičky adaptovať na nové prostredie a situáciu.

- Počas trvania kurzu, a 1. mesiac počas nasledujúceho kurzu, máte možnosť čerpania NÁHRADNÝCH HODÍN. Preto Vás prosíme, v prípade ochorenia dieťatka, radšej zvoľte riadne doliečenie pred návštevou cvičenia s chorým dieťaťom. Ďakujeme.