Odhlasovanie z cvičení, dochádzka

9 mája, 2017 by

Aby ste nezabudli, že zajtra cvičíte:) a Ako sa môžte odhlásiť zo zajtra ?

Na Vaše nasledujúce cvičenie ste upozorňovaní mailom, ráno, deň vopred. V maily sa nachádza link na odhlásenie na ZAJTRAOdhlásiť. Po kliknutí na tento link ste odhlásení ihneď, bez ďalších upozornení!

Zároveň sa v maily nachádza  link Prihlásenie, ktorí  Vás presmeruje do Vášho profilu na web stránke www.babybalance.sk, kde môžete pracovať so svojou dochádzkou – menu DOCHÁDZKA.

Ako sa môžte odhlásiť z ktoréhokoľvek termínu počas semestra?

Na našej web stránke www.babybalance.sk sa prostredníctvom menu – DOCHÁDZKA – prihlásite do svojho profilu. Tu nájdete zoznam svojich cvičení. Môžete sa odhlásiť z ktoréhokoľvek nasledujúceho cvičenia. Odhlasovanie s možnosťou čerpania náhrad je možné najneskôr deň vopred do 21:00.

Ako sa môžte prihlásiť na náhradné cvičenie?

Opäť prostredníctvom menu – DOCHÁDZKA. Po odhlásení z cvičenia vznikne pri tomto termíne ponuka – VYBRAŤ NÁHRADU. Môžte si sami vybrať z ponuky termínov cvičení. Prosíme Vás, dajte si pozor na správny výber kategórie a miesta, kde chcete prísť na náhradné cvičenie!

Po prihlásení na náhradné cvičenie sa toto berie ako vaše riadne cvičenie a teda Vám príde aj mail s upozornením deň vopred. Ak sa náhradného cvičenia nemôžete zúčastniť je potrebné sa z neho rovnako odhlásiť ako z cvičenia v riadnom termíne.