VAŠE – NAŠE HODNOTENIA

2 júla, 2017 by
Jana
Baby Balance je presne niečo, čo som hľadala. Aktivity pre najmenšie deti sú veľmi nápadité, podnetné, tvorivé, hravé, veselé, rozvíjajú motoriku, estetiku, hudobné a pohybové nadanie, sociálne kontakty s deťmi aj dospelými a najmä deti zabavia a poskytnú im niečo iné ako program doma, niečo naviac. Piatok na cvičení so Saškou je náš obľúbený deň:-) V tomto povolaní sa našla, je pre deti kamarátkou, aj vzorom, vie si získať ich pozornosť aj rešpekt, zároveň je vtipná a láskavá.Krásne prostredie Centra Rafael, kaviareň, herňa a záhrada sú len príjemným bonusom.
Inga
Baby balance vrelo odporucam vsetkym,Saska je vyborna cvicitelka deti ju miluju, je tam naaadherne prostredie, milí ludia, krasna zahrada. S dcerou chodime uz treti rok a na kazde cvicenie a tancovanie sa veeelmi tesi.
Ivka
Chodime na Baby balance este len 3 mesiace, ale som velmi spokojna. Eli (20 mes.) sa tam vzdy tesi na Macka, peciatky, lopty, drahu, pesnicky. Mozem porovnavat aj s inymi cviceniami a hoci sme nechodili na ziadne zle (naopak), toto cvicenie najviac bavi aj mna ako mamu :-) Velmi kvitujem aj prostredie, moznost si po cviceni posediet na kolaciku, malinovke ci caji a na jar sa tesim aj na zahradu s hojdackami, kam sa teraz nevelmi dostaneme, kedze chodime na cvicenie poobede a kym skoncime, je uz tma :-)
Urcite cvicenia odporucam, Saska je vyborna a deti ju maju rady.
Sisa
S dcérkou chodievame na Baby Balance už skoro rok (teraz má 2 r.) a hneď od začiatku sa jej to veľmi páči. Má veľmi rada spoločnosť detí, rada tancuje, pospevuje, opakuje riekanky, cvičí, proste všetky aktivity ktoré Saša pre deti naplánuje. Na každú hodinu sa veľmi teší a najviac na pečiatky, ktoré potom ukazuje celej rodine :-))) Doma si potom niektoré aktivity rady zopakujeme – tanečky, básničky. Vrelo odporúčam všetkým deťom ktoré ešte nechodia do škôlky.
Erika
Začala som s dcérkou navštevovať kurzy Baby Balance keď mala cca 1,5. Už máme takmer 3 a stále sa na hodiny so Saškou neskutočne teší. Hodina je plná piesní, riekaniek, pohybu, kontaktu s detmi, cvičnou dráhou a samozrejme k nej patrí aj „náš“ MACKO :), ktorého deti tak velmi milujú.
Ďalšou výhodou je aj to, že po cvičení mi vždy krásne a rýchlo zaspí.
Mám aj mladšieho synčeka a čo len sa naučil loziť, už som tam bola aj s ním. Verím, že aj jemu to pomôže k nielen lepšiemu fyzickému ale aj psychickému vývoju. Samozrejme aj kontakt s detmi rovnakého veku má svoje +. Určite odporúčame :).
Anka
Hodina je priam nabita aktivitami, co deti bavia a zaroven su pre ne vyzvou. Deti sa mi pred ocami menia. Vela sa uz naucili ci uz tancekov, cvikov, discipline v kolektive, zlepsili si jemnu motoriku a socialne spravanie.Peniazkov nemame nazvys, no investiciu do Baby Balance cvicenia sme nikdy neolutovali. Nic podobne v takejto kvalite som v BA nenasla a to som uz pochodila vela.
Mirka Valovic

Ďakujeme za skvelý kurz Baby Balance s Jajou. Vždy sme sa tešili na novú hodinu, deti sa systematicky rozvíjajú a učia nenásilnou hravou formou. Čo do nich vložíme to sa rýchlo ukáž, už sa tešíme na pokračovanie v novom roku:)

Chcete aj Vy napísať ?

Všetkým veľmi pekne ďakujeme.

BB

cvicenie Baby Balance junior (66)