fbpx

JÚL 2020 – skupinové cvičenia s deťmi od 3 mesiacov

19 júla, 2020 by

od 06.07.2020

PREBIEHA PRIHLASOVANIE

ZAČIATOK :   06.07.2020

KONIEC : 31.07.2020

POČET CVIČENÍ: 4 cvičenia

MIESTA, kde CVIČÍME:

MC Margarétka – Ružinov

JOY ZONE – Petržalka

UNI-dance – Rača

LEON – detské centrum – Slnečnice

VIVO! Shopping – Nové Mesto

viac o miestach kde cvičíme...

ROZVRHY

1. AKO SA PRIHLÁSIŤ ?

on line PRIHLÁŠKA

– viac o prihlasovaní tu…

2. ČLENSKÉ

JÚL 2020 pre MC Margarétka a INTENZIVA Stupava = 24,- eur

JÚL 2020 pre všetky ostatné miesta = 28,- eur

Členský poplatok je v plnej výške za 4 cvičenia. V prípade, že sa Balansáci pridávajú v priebehu kurzu, bude vám vypočítaná alikvótna výška členského.

3. ÚHRADA  členského poplatku

Úhradu môžte zrealizovať ihneď po Vašej registrácii.

REZERVÁCIA miesta je platná až po úhrade členského poplatku.

Nevkladajte členské v hotovosti na účet, ďakujeme!

Účet:     SK8702000000003095356651 (Vúb, a.s.)

VS: príde do emailu pre každého špecifický

Doplňujúci údaj: členské, MENO MATKY-MENO DIEŤAŤA, skratka miesta kde cvičíte (BBH, CR, JZ, LP, INS, DCI, CMD, UNI-D, MCM, LEON, INT)

4. PRIHLÁSENIE, ZARADENIE,  REZERVÁCIA MIESTA

ZARADENIE – Pri prihlásení cez on-line Prihlášku si vyberiete kurz/skupinu, ktorá Vám vyhovuje. Zo strany Baby Balance môže dôjsť k zmene zaradenia, o ktorom Vás budeme informovať mailom. Zmenu zaradenia riešime v prípade – nesprávne zvoleného zaradenia do kategórie/skupiny, miesto/skupina/termín sme neotvorili, a pod.

PONUKA SKUPÍN – prostredníctvom online PRIHLÁŠKY podľa zverejnených Rozvrhov. Skupinu Vám ponúkne aj v prípade, že je plná. V tomto prípade Vám následne príde mail, že je skupina obsadená. Buď je potrebné si zvoliť inú skupinu, alebo sa dostanete na takzvaný waitlist. My vás budeme kontaktovať v prípade, že otvoríme novú, pre vás vhodnú skupinu.

ZRUŠENIE REZERVÁCIE

Ak nemáte z akéhokoľvek dôvodu záujem o cvičenie, prosím informujte nás ihneď, aby sme Vaši registráciu v databáze zrušili a umožnili sa prihlásiť ďalším záujemcom. Podmienky zrušenia nájdete v našom Organizačnom poriadku Baby Balance. Ďakujeme.

5. ORGANIZAČNÝ PORIADOK BABY BALANCE

Pozorne si ho prosím prečítajte – Organizačný poriadok a Súhlas so spracovaním osobných údajov

V každom prípade, ak budete potrebovať akékoľvek informácie, radi Vám odpovieme a pomôžeme. Napíšte nám na mail: info@babybalance.sk . Každý člen Baby Balance je v prípade potreby riešený individuálne.

6. ODHLASOVANIE A ČERPANIE NÁHRAD

V priebehu kurzu JÚL 2020 bude možné odhlásiť a nahradiť 1 cvičenie. Náhradka môže byť zrealizovaná v ktorejkoľvek skupinke v danej kategórií (teda aj napr. na inej lokalite).

Prenesené náhradky z kurzu ZIMA 2020 si vo zvýšenom počte až 3 cvičení na jedného Balansáka, odložime na kurz JESEŇ 2020, ktorý začne v septembri 2020.

ČO VÁS EŠTE MôŽE ZAUJÍMAŤ

Ako účastníci skupinových cvičení máte vždy zľavu na ostatné aktivity, ktoré organizuje OZ Baby Balance. Prečítajte si, čo všetko máme pre vás v ponuke.

Tešíme sa na Vás, Balansáci:)

sasa, jaja, andy, iva, janka, evka, terezka, dominika, jane, martinka, janka, katka, andrejka, ivica, danielka, mata a miska