fbpx

Letné balansovanie pri mori

22 mája, 2019 by

Poďte dovolenkovať s Baby Balance na konci augustaBalansáci,

v toto leto budeme balansovať pri mori! Zoberte preto maminu a tatina a spravte si parádnu dovolenku.

Celá rodinka budete dovolenkovať a oddychovať a k tomu si ešte môžte 2x za deň zabalansovať.

Súčasťou letných cvičení s deťmi sú rituálne aktivity Baby Balance, spoločné cvičenia s deťmi a rodičmi, rozcvička, špeci cvičenia pre rodičov (hlavne maminky:), hry a súťaže, pri ktorých ide o proces a nie výsledok, senzomotorické hry a aktivity, relaxačné cvičenia a mnoho ďalších.

Pre Balansákov je pripravený program, z ktorého si budete môcť vybrať cvičenia zamerané na zdravý pohyb a pre tvoreniachtivé detičky budeme mať aj hodiny podporujúce tvorivé hranie a jemnú motoriku.

Lokalita a termín

28.08.-01.09.2019
Slovinsko – Portorož

Ubytovanie je zabezpečené v 3*, 4* alebo 5* hoteloch podľa vášho výberu.

Cena

Základná cena zahŕňa 4x ubytovanie v hoteli podľa vášho výberu, 4x polpenziu, voľný vstup do vodného parku Laguna (vyhrievané bazény s morskou vodou, vírivky, pre deti kĺzačky a tobogan), voľný vstup do kasína, wifi, hotelové parkovisko.

Doprava je vlastná. Prípadne CK Paxtour môže zabezpečiť aj dopravu mikrobusmi v cene 89 Eur / osoba.

Základná cena závisí od výberu ubytovania, kontaktujte kvôli bližším info CK Paxtour na tel. čísle 02/54435565 alebo 0917 509 811.

K základnej cene máte možnosť si priplatiť balík cvičení Letné balansovanie pri mori vo výške doplatku 66EUR/pobyt.

Cvičenie bude prebiehať 2-krát denne priamo s lektorkou Baby Balance.

V prípade záujmu je možné sa cvičení zúčastňovať len 1-krát denne. Cena balíku cvičení Letné balansovanie pri mori je v tom prípade 33EUR/pobyt.


Vek a rozdelenie detí

Bábätká (deti do 6 mesiacov)

Lezúni (7 – 12 mesiacov)

Zameriame sa na prvé cvičenia s detičkami – spôsoby a možnosti manipulácie s dieťatkom, ako sa s ním hrať tak, aby mu hra pomáhala pri jeho vlastnom rozvoji, ako s dieťatkom môžme cvičiť a pomôžeme mu posilniť svalový tonus, prípadne ho, naopak, uvoľníme, ak treba. Ďalej si ukážeme, ako môžeme pomôcť dieťatku rozvíjať jemnú motoriku primerane veku, spôsoby uchopovania predmetov a manipulácie s nimi, spoznáme hry podporujúce rozvoj vnímania a senzomotorického myslenia, ktoré sa rozvíja práve na základe podnetov z okolia. Pri hrách, samozrejme, rozvíjame porozumenie reči a artikuláciu a rytmické cvičenia podľa najnovších výskumov výrazne pomáhajú k celkovému zdravému rozvoju dieťaťa nielen po psychickej ale aj intelektuálnej a pohybovej stránke.

Explorer (1 – 2 roky)

Dynamické striedanie cvičení, hier a činností vyhovuje charakteru detičiek v tomto vývinovom období, keď môžu konečne na vlastných nôžkach začať objavovať celý svet. Exploreri po absolvovaní cvičení nemajú problém s prácou v skupine, s lektorom, s ukončením a striedaním činností. Reagujú na výzvy a užívajú si živú atmosféru skupiny.

Junior (2 – 3 roky)

Okrem cvičenia s vlastným telíčkom a množstvom pomôcok sa stretávame s prvým učením rôznych zaujímavých tém, vlastnou prezentáciou, pomocou iným kamarátom, samostatnou prácou, a pod. Pracujeme na zdolávaní tolerantného prístupu, trpezlivosti a dodržiavaní prvých pravidiel. Učíme sa malé choreografie. Pracujeme síce pod dohľadom rodičov, ale už prevažne bez ich priameho zasahovania, v interakcii dieťa – lektor.

Aktivity pre Bábätká a LezúňovAktivity pre Explorer a JuniorPrihlasovanie

Kvôli rezervácii zájazdu kontaktujte priamo CK Paxtour. Pri rezervácii je potrebné uviesť, že si prajete rezervovať aj balík cvičení Baby Balance.


Kontakt na CK Paxtour

tel. č.: 02/5443 5565, 0917 509 811

e-mail: ck@paxtour.sk